امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


 

 

این برنامه که از شرکت accelerator ارائه شده است برنامه ای است که به گفته خود سرعت لود شدن و پخش ویدیو های اینترنتی را افزایش می دهد .

همچنین این برنامه قسمتی به نام داونلود در تولبار شما اضافه و ایجاد می کند که می توانید ویدئو های آنلاین را داونلود کنید ( بنا به گزارش خود شما می توانید ویدئو های سایت یوتیوب را نیز براحتی داونلود و اجرا نمایید.).

لینک داونلود

توضیحات بیشتر:

نسخه کرک شده برنامه را هم می توانید از آدرس زیر برداشت کنید.:

نسخه کرک شده 

در این سایت هم می توانید لینک تورنت مورد نظر رو پیدا کنید و داونلود کنید.


راستی : این مطالب از جایی کپی نشده و شما نیز لطفا هنگام کپی برداری از مطالب ما لینک ما رو ذکرکنید. ( برای نوشتن همین یک مطلب و جستجوی منابع و لینک های معتبر و افزودن این لینک ها به این بلاگ حدود 2 ساعت وقت صرف شده  ) خواندن این مطالب بدون ارائه نظر یک بی انصافی است در حق نویسنده .

موفق باشید.