امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


opera mini
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:٤٤ ‎ب.ظ

همانطور که می دانید امروزه مرورگرها در حال رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر هستند. 

مرورگرهای نام دار مانند فایرفاکس ، اینترنت اکسپلار 8 و گوگل کروم و اپرا مرورگرهایی هستند که همیشه با ارائه امکانات جدید کاربران اینترنت را متحیر می کنند.

امروز قصد دارم که مرورگر اوپرا مینی که برای موبایل طراحی شده رو براتون معرفی کنم.

شما می تونید که این برنامه رو از آدرس زیر داونلود کنید.

توجه: بعد از ورود به این صفحه شما باید برند گوشی خودتون رو انتخاب کنید . حال مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید و مثلا من انتخاب می کنم : motorla- A1200. حال روی لینک opera-mini-latest-advanced-en-us.jar کلیک می کنم . خب برنامه داونلود میشه و بعد در گوشی نصب می کنم.