امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


سال 2010 مبارک
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۳:٢٧ ‎ب.ظ

لوگوی گوگل در سال جدید !

شروع سال ٢٠١٠ رو به تمامی مسیحیان داخلی و خارجی تبریک می گویم.

سخنی با دوستان عزیز:

در سال جدید باید منتظر ایده ها و نوآوری های جدید بود. اگرچه بزرگان تکنولوژی از سال ٢٠٠٩ شروع کرده و محصولات خودشون رو برای امسال آماده کرده بوده اند.
بسیاری از شرکت ها پیشاپیش محصولات خود رو برای سال جدید ارائه کرده اند.
مانند مایکروسافت که چند ماه پیش آفیس ٢٠١٠ رو ارائه کرده و بسیاری از شرکت های بزرگ نیز محصولات ٢٠١٠ خود رو خیلی زود تر روانه بازار کرده اند. باید منتظر نشست و دید که تحولات سال جدید می تواند با محصولاتی مانند Iphone که سال ها پیش روانه بازار شده رقابت کند ؟ البته این نظر من نیسا بلکه نظر اکثریت می باشد. به نظر من شرکت های بزرگی مثل htc , motorola و غیره مدتهاست که رقابت با آیفون رو آغاز کرده اند. باید بنشینیم و ببینیم که امسال تکنولوژی چه خواب هایی برای مردم دیده است. طراحان چه تکنولوژی هایی رو خلق خواند کرد.چین چه محصولاتی ارائه خواد داد.


(طراح: جی- هیون کیم)

امسال رقابت بین محصولات امنیتی دیدنی خواهد بود. پردازش ابری امسال رقابت تگاتنگ خواهد داشت.