امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


ایجاد سایت در چند مرحله
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ

فکر کنم از وبلاگ نویسی خسته شده اید ؟ حتما می خواهید طراحی یک سایت به زبان PHP را امتحان کنید ؟

اگر نظرتون جدی است پیشنهاد می کنم که دست نگه دارید و عجله نکنید .

در کل از زمانی که WEB2 ( ارتباط دو طرفه ) ایجاد شد دیگر کمتر سایتی را می توانید پیدا کنید که به زبان ساده و زیبای HTML طراحی شده باشه . خب مطمئنا هر زبانی عمری دارد. اگر چه زبان HTML پایه ای برای تمامی زبان های طراحی وب سایت است و کمتر مدیر سایتی را می توانید پیدا کنید که نداند HTML چیست ، ولی خب تنها استفاده از این زبان کمی قدیمی شده است.

سایت های بسیاری را دیده اید که دومین های .com , .org .ir.de.biz. .net و بسیاری دیگر را به خود اختصاص داده اند و بسیاری جالب طراحی شده اند و شما که وبلاگ نویس هستید همیشه با حسرت خاصی به این نوع سایت ها نگریسته اید.

باید عرض کنم که این سایت ها هم مانند وبلاگ شما در چند دقیقه ایجاد گشته اند و ساخت این سایت ها سخت نیست.اگرچه باید کمی اینترنت بدانید ولی مطمئن هستم که می دانید.

خب من به شما کمک می کنم که یک سایت کاملا پویا بدون صرف هزینه بسازید و کمی از حال و هوای وبلاگ نویسی بیرون بیایید. اگرچه پیشنهاد می کنم که وبلاگ نویسی را ترک نکنید و به نظر من وبلاگ نویسی بهتر از سایت نویسی است .

ابتدا به این سایت ها که ایجاد کرده ام نگاهی بیاندازید.

http://maghsoomi.gigfa.com/wordpress/

http://maghsoomi.gigfa.com/php

خب این سایت ها رو اگر فارسی کنم دقیقا مانند سایت های بزرگی میشه که همیشه باهاشون سروکار دارید و دوست دارید یکی داشته باشید. می تونید ثبت نام کنید . مدیریت کنید . یوزر ها رو غیر فعال کنید. مطلب بزارید . انجمن داشته باشید.برای سایتتون مدیر انتخاب کنید. نظر سنجی ایجاد کنید و قالب پیدا کنید و کلی کار که فقط از عهده سایت بر می آد نه وبلاگ .

خب برای رسیدن به این ایده اول شما باید چند کار مهم رو انجام بدهید.

نکته اول: ساخت اکانت (آدرس الکترونیکی ) گوگل ( Gmail) .: 

نکته دوم : برید این سایت و ثبت نام کنید . هنگام ثبت نام از شما اکانت گوگل خواسته می شود که باید اکانتی را که ساخته اید وارد کنید .

خوب چرا این مراحل لازم است ؟ برای اینکه شما صاحب یک فضای تحت سرور لینوکس بشوید . این کار رایگان است فقط دومین شما متعلق به سایتی خواهد بود که این فضا را برای شما ایجاد می کند . سایتی که ما می خواهیم ثبت نام کنیم Gigfa.com است.
زیرا ساخت این مدل سایت ها که بر اساس زبان PHP پیکر بندی می شوند فقط در سرور های لینوکس امکان پذیر است .

حال که در سایت ذکر شده ثبت نام کردید یک ایمیل حاوی مشخصات دومین و هاست شما برایتان ارسال می شود. راستی یوزر نیم رو سایت برای شما انتخاب می کند .

حال که وارد هاست ثبت نام شده خود شدید در قسمت Software & Services گزینه Site builder  را انتخاب کنید . حالا در لیست یکی از مدل های سایت ساز رو انتخاب کنید . پیشنهاد من انتخاب Wordpress یا PHP Nuke است و یا SMF یا Jomala یا Mambo . 

بدین خاطر این سایت ساز ها رو پیشنهاد می کنم چون هر کدام رو می تونید با داونلود یک بسته از سایت های ایرانی به یک سایت کاملا فارسی تبدیل کنید .

خب شما این مراحل رو طی کنید اگر مشکلی بود مرا در جریان امر قرار دهید حتما رسیدگی و رفع مشکل خواهد شد.

خدایی نظر ندید دیگه مطلب پست نمی کنم چون دقیقا نوشتن این مطالب با این صفحه کلید ریز کلی وقتم رو گرفت.