امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


داونلود نرم افزار
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ

فایروال قدرتمند COMODO

داونلود

 

HTML EDITOR قوی و جدید 2010

برای داونلود بعد از کلیک روی کلمه داونلود به صفحه ای وارد می شوید که یک کادر زرد رنگ در بالای اینترنت اکسپلار باز می شود که باید بعد از کلیک راست بر روی آن کادر گزینه Downlload this را بزنید و پیام Save ظاهر می شود

داونلود

----------------------------------------------------------

نرم افزار تویتر دسکتاپ

با این نرم افزار شما به راحتی و بدون نیاز به رفتن به صفحه تویتر می توانید از خدمات سایت تویتر که این روزها بسیار معروف شده استفاده کنید.

داونلود

----------------------------------------------

این هم برنامه ای برای مدیریت پیشرفته ویندوز . البته این نرم افزار کارش سبک کردن ویندوز و تمیزکاری ویندوز هستش . یه نرم افزاری مثل windows washing.

داونلود     برای دریافت به صفحه داوونلود رفته و می بینید که کادر زرد رنگ کوچکی در بالای اینترنت اکسپلار باز خواهد شد. روی کادر کلیک راست کرده و گزینه download this را بزنید.