امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


سلامی دوباره
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۳:٥٤ ‎ب.ظ

باسلام خدمت دوستان عزیزی که با من با این کلبه درویشی امان که وبلاگمان باشد در ارتباط هستند .

مدتی بود بنا به مشغله کاری در خدمتتون نبودم ولی امروز تمام سعی ام رو کردم که به کافی نت سری بزنم و اینترنت رو هم چکی کنم.

دوست عزیزی در نظرات آدرس یک سایت رو ذکر کرده بودند که بشه آپدیت مک کافی رو گرفت . راستش باید خدمت دوست عزیزم ذکر کنم که اولا این کارت قابل تحسین بود و دست مریضاد . دوم اینکه متاسفانه آدرس رو چک کردم و انپار یک آدرس اف تی پی شخصی بود که نمیشه بهش اعتماد کرد . چون اولا فولدر ها شخصی ساخته شده بود و اینکه آپدیت ها منظم نبودند. اگرچه مطمئنا آدرس و فایل صحیح بود ولی به عنوان یک آدمین نمی تونم آدرس رو برای عموم قرار بدهم . امیدوارم که حرف بنده رو متوجه شده باشید.

ولی در هر صورت از اینکه سعی بر کمک به وبلاگ و هموطنان خودت داشی بسیار ممنونم .

برای اینکه این پست هم خالی نمونه یه سایت معرفی می کنم که دوستان استفاده کنند. سایت http://www.viwio.com/home
عملکرد این سایت فکر کنم به مانند سایت تویتر هست (خودم هم تازه پیوستم)
دوستان حتما از این سرویس ها استفاده کنید  .

اگر می خواهید از تجربه ناچیز بنده استفاده ای داشته باشید باید عرض کنم که هیچ وقت اینترنت رو ترک نکنید و از همه این سرویس ها استفاده کنید .