امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


سایت جدید
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:۱٥ ‎ب.ظ

دوستان جدید که با وبلاگ ما همراه بودند باید عرض کنم که به سایت جدید نود٣٢١ دات آی آر کوچ کردیم . اگرچه این وبلاگ تعطیل نمی باشد.

با مقالات جدید و خدمات جدید در خدمت شما دوستان خواهیم بود.
سایت جدید به آدرس www.Nod321.ir  خواهد بود./

نحوه آپدیت آنتی ویروس نود٣٢

شما با دو بار کلیک بر روی آیکون نود32 در کنار ساعت ویندوز یا از طریق استارت در ویندوز و کلیک بر روی شاخه ESET به آیکون نود32 و نهایتا پنجره اصلی ویندوز دسترسی پیدا کنید.

شما صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد . ( احتمال کمی نا هماهنگی برنامه شما با عکس بنده وجود خواهد داشت چون بنده از ویندوز7 و ورژن 3.563 استفاده میکنم .ولی در کل مراحل به ماتتد هم می باشد).
alt
حال مانند عکس بالا که بنده مشخص کرده ام گزینه UPDATE  را کلیک فرمائید.
توجه ! : این قسمت که در عکس با نوشته توجه! نشان داده شده است به این معنی است که نود32 شما بدلیل بروز نبودن  به طور قطع امنیت سیستم شما را تامین نخواهد کرد. منظورش آپدیت سریع نود32 را از شما تقاضا دارد. از آنجایی که خودتان می دانید هر روز هزاران ویروس در اینترنت منتشر می شود . و نود32 زمانی به طور قطع خواهد گفت که می تواند امنیت شما را برآورده سازد که آپدیت شده باشد.
alt

خب در این مرحله شما چند گزینه می بینید .
شما برای شروع آپدیت باید روی گزینه 2 که در تصویر مشخص شده است کلیک کنید : Update Virus signature database
اگر اتصال شما به اینترنت صحیح باشد برنامه مانند شکل شماره 3 که در پایین مشخص می باشد شروع به آپدیت می کند
توجه !: گزینه توجه که در شکل نیز مشخص می باشد و درون کادر می باشد حاوی این نکته است که نود32 نمی تواند آپدیت شود . نود32 اصولا هنگامی که در اینترنت باشید و مدت زمان تاریخ آپدیت قبلی گذشته باشد و یا به اصطلاح خودمان تاریخ گذشته باشد سعی بر آپدیت نود32 می کند . از آنجا که بر اساس نبود یوزر نیم و پسورد در حافظه این ویروس کش نمی تواند این عملیات را انجام دهد پیغام بالا را می دهد و هاکی از این است که هرچه سریعتر اقدام به بروزرسانی ویروس کش خود نمایید.
اگر ویروس کش شما بروز و آپدیت شده باشد . رنگ کادر سبز رنگ خواهد بود و شعار ویروس کش حاوی این مسئله خواهد بود که ویروس کش شما کاملا آپدیت شده و بدون مشکل می باشد.alt

توجه !! : خب از آنجایی که هر یوزر نیم و پسورد در نود32 فقط چند روز دوام دارد شما مجبور به تعویض یوزر نیم و پسورد خواهید شد.

شما همه روزه می توانید جدیدترین یوزر نیم و پسورد های قابل استفاده در نود32 را از سایت ما به رایگان بردارید و در برنامه وارد کنید.

توجه !! :

شما در هنگام آپدیت نود32 به پیام زیر یا با صفحه زیر مواجه خواهید شد که حاوی این نکته است که یوزر نیم و پسورد شما صحیح نمی باشد. خب در چنین مواقعی به سایت ما مراچعه  و یوزر نیم و پسورد جدید را از سایت ما برداشته و در قسمت نشان داده شده وارد کنید.

alt
بعد از وارد کردن یوزر نیم و پسورد متوجه خواهید شد که در صورت صحیح بودن یوزر نیم و پسورد نود32 شورع به ادامه آپدیت خواهد کرد و با گذشت مدت زمانی این مرحله تکمیل شده و پیامی مبنی بر بروز شدن ویروس کش شما به شما خواهد داد .
نکته : شما می توانید به مانند تصویر دوم که با قسمت 3 مشخص شده است قبل از آپدیت ، یوزر نیم و پسورد را از سایت ما برداشته و در برنامه وارد کنید.

دوستان عزیز احتمال این هست که یوزر نیم و پسورد ما صحیح نباشد . در این صورت از دیگر یوزر نیم و پسورد ها استفاده کنید . دلیل این امر هم این است که احتمال قبل از شما فرد دیگری از این یوزر نیم و پسورد در برنامه خود استفاده کرده باشد.

امیدوارم که این آموزش به درد دوستان خورده باشد .
نظرات شما باعث تقویت پشتکار ماست .
این سایت قصد ارائه مطالب گوناگون را دارد ، پس با ما همراه باشید.