امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


جواب سولات و آپدیت نود32
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ
جواب سولات دوستان :
سلام خوبی نود32 مثل مکافی فایل نداره برای اپدیت؟؟؟؟ اگر داره برام بفرست ممنونت میشم
نویسنده: علی [ali_jal84@yahoo.com]

با سلام .
دو ست عزیزم آقا علی  "
برنامه نود٣٢ به راحتی قابل آپدیت است و شما به راحتی می توانید ویروس کش خود را آپدیت کنید . اگر من فایل های آپدیت نود ٣٢ را در اینجا قرار نمی دهم دلیلش فقط این است که نمی خواهم شما دوستان وابسته این وبلاگ باشید . بنده می خوام شماخودتون روی پای خودتون بایستید.
اگر شما یکبار نود ٣٢ رو به طور کامل آپدیت کنید دیگر در دفعات بعدی آپدیت مدت زمان بسیار اندکی را به این کاراختصاص خواهید داد .

روش کار‌: ابتدا به قسمت آپدیت نود ٣٢ رفته و گزینه Updte Virus Signature رو پیدا کنید و کلیک کنید. حال بعد از پر شدن قسمتی از آپدیت شما با یک پیغام روبرو می شوید مبنی بر این که یوزر نیم و پسورد بکار رفته در نود32 صحیح نمی باشد و شما باید یوزر نیم و پسورد صحیح را وارد کنید . دقت داشته باشید که روش کار سایت و برنامه نود32 برای بالا رفتن ضریب امنیتی اشان این است که هر بار که نود 32 آپدیت شد یوزر وپسورد می سوزد و قابل استفاده نمی شود . یعنی شما فقط باید هر بار برای آپدیت از یک یوزر نیم و پسورد جدید استفاده کنید .
خوب کجا مونده بودیم ؟ : خب شما حال باید دنبال یوزر نیم و پسورد بگردید تا هر بار برای آپدیت از یوزر نیم و پسورد جدید استفاده کنید . ( از کجا پیدا کنیم ؟ )
1 : از سایت بنده که زحمت پیدا کردن رو می کشم
2 : رو پای خودتونبایستید : به سایت www.nod321.com بروید و از اون سایت یوزر و پسورد روبردارید
خوب شما باید یوزر و پسورد ها رو دونه دونه چک کنید و اگر یکی رو قبول کرد نود32 شروع به آپدیت می کنه و دیگه پیام یوزر نیم و پسورد نمی آد . بعد از تموم شدن برید و دعا به جون بنده کنید .

موفق باشید .