امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


اسکنر آنلاین
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٥:۱٥ ‎ب.ظ

به نظر من این یک شانس است که در ایرانی ها رو زده !!!

از اونجایی که اغلب ویروس کش هایی  که ما از بیرون می خریم اوریجینال نبوده و قانون کپی رایت را رعایت نکرده اند ، لذا هیچ موقع نمی توانیم آنها را به درستی آپدیت و از سلامت سیستم خود مطمئن باشیم.

امکا یک راه هنوز وجود دارد. ! درست حدس زده اید. اسکن آنلاین!

شما با اسکن کردن آنلاین سیستم می توانید با موتور های قوی و چند کاری سایت های آنلاین ، کامپیوتر خود را بدون هیچ مشکلی اسکن کنید .

چند تا از اسکنر های آنلاین به شرح ذیل می باشد.

http://www.pandasecurity.com/activescan/index/

http://virusscan.jotti.org/

آنالیز فایل .:. گاهی وقت ها پیش میاد که شما یک فایلی رو از دوستی دریافت می کنید و به فایل مشکوکید و ویروس کش های خانگی هم که ماشالله .

می توانید با ارسال یا آپلود فایل در سایت زیر اون رو به دست آنالیزر های قدرتمند بدید تا جزء به جزء آنالیزش کنند. سایت یر:

http://www.virustotal.com/