امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


آنتی ویروس با تکنولوژی محاسبات ابری
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:٠٠ ‎ب.ظ

رایگان رایگان رایگان.  بروزترین نوع ویروس کشی به صورت آنلاین و با محاسبات ابری

ویروس کش جدید پاندا با استفاده از تکنولو‍‍ژی ابری

در این تکنولوژی یعنی Cloud Computing شما برای اجرای برنامه های سنگین نیاز به یک سیستم پیشرفته ندارید و طرز کار به این صورت است که محاسبات در اینترنت به عهده سرور های قدرتمند است . جدیدا شرکت های معروف این کار را عملی کرده اند و شما می توانید از برنامه های نصب شده بر روی سرور های قدرتمند استفاده کنید. دیگر تکنولوژی در این فکر است که شما نیازی به هارد دیسک نداشته باشید و هارد دیسک شما به صورت آماده در اینترنت خواهد بود و شما برنامه های سنگین خود را در هارد دیسک موجود در اینترنت (سرور های قدرتمند نصب خواهید کرد). در این ویروس کش نیز شما بعد از نصب فایل رابط ، اسکن کامپیوتر شما در اینترنت به صورت آنلاین انجام میگیرد. در این صورت محاسبات سنگین به عهده سرور موجود در اینترنت می باشد و این تنها هارد دیسک شماست که اسکن می شود.پس در واقع شما ویروس کش شما همواره آپدیت و بروز شده می باشد . فعلا این ویروس کش رایگان می باشد.

در قدم اول به سایت زیر مراجعه کنید و روی گزینه داونلود کلیک کنید

حال در صفحه باز شده ایمیل خود را وارد کنید. این کار احتمالا برای آمارگیری و ارائه اخبار جدید از سوی پاندا انجام می شود.حال گزینه Continue را زده تا  برنامه با یک سوال آیا می خواهید داونلود شود ؟ شروع به داونلود کند.

خوب با کلیک بر روی گزینه داونلود به صفحه اصلی سایت می روید