امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


سرعت اینترنت
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ

مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران اظهار داشت :در  طرح ارائه اینترنت پرسرعت در مخابرات ، شرکت مخابرات استان تهران با همکاری و مشارکت شرکت‌‏های PAP نسبت به ارائه اینترنت پرسرعت به صورت انبوه اقدام خواهند کرد.

محمد روح اللهی،  عدم استقبال از پورت‌‏های منصوبه برای ارائه اینترنت پرسرعت نشان می‌‏دهد که ساختار فعلی جوابگوی نیازهای حال حاضر نیست و با در نظر گرفتن این موضوع، طرح ارائه این سرویس به صورت مشارکتی میان شرکت‌‏های مخابرات استانی و شرکت‌‏های PAP در حال تدوین است.