امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


احساسات دات کام
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٦:٤٩ ‎ب.ظ

یه سایت جالب که استفاده از اون به همه کاربران توصیه میشه . باید ایننوع سایت ها رو تبلیغ کرد تا فراگیر بشه و همه کاربران ازش استفاده کنند.

توضیحات:

ابراز احساسات به کسانی که دوستشان دارید ، کسانی که گم کرده اید و یا کسانی که به هر دلیلی نمی توانید صدای خود را به گوششان برسانید .

ابراز عشق و محبت

، آشتی و عذر خواهی ، گفتن تبریک های مختلف ، قدر دانی و تشکر و ابراز سایر احساسات به آسان ترین راه برای شما فراهم شده است .

جستجوی هوشمند احساسات دات کام ، تضمین می کند که مخاطب شما از احساسات شما با خبر خواهد شد .

همچنین شما می توانید با استفاده از جستجوی هوشمند ، از ابراز احساسات دیگران نسبت به خودتان مطلع شوید