امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


 
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٤:٠٢ ‎ب.ظ

ویروس kazme gheyz  یکی از ویروس هایی است که کمتر ویروس کشی قادر به پاک کردن آن است.طی گزارشات فقط ویروس کش نود32 قادر به کشتن این ویروس بود.

یک برنامه نویس ایرانی به نام جابر عقیدت برنامه ساده و کم حجمی برای از بین بردن این ویروس نوشته است . لینک داونلود این ویروس کش در زیر آمده است.

لینک داونلود

توضیحات بیشتر در مورد ویروس و نحوه عملکرد ویروس در ادامه مطلب درج شده است


همنطور که احتمالا می دانید اکثر آنتی ویروس ها توانایی شناسایی این ویروس را ندارند.البته طبق آخرین اخبار گویا nod 32 v3 تنها آنتی ویروسی است که توانایی پاک کردن آن را دارد.درباره کار این ویروس باید این را هم بیان کنم که اولا توانایی بستن پنجره های باز شده را دارا می باشد علی الخصوص در هنگام کار با اینترنت و پنجره مرورگرها. ثانیا اجازه نصب بعضی از آنتی ویروس ها مخصوصا ورژن های مختلف nod 32 را نمی دهد. همچنین مانند بسیاری از نرم افزار های مخرب از سرعت ویندوز می کاهد. و در آخر ممکن است با یک بار ری استارت کردن سیستم دیگر ویندوز بوت نشود.