امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


موزیلا فایرفاکس4 firefox4
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۳:٠٩ ‎ب.ظ

بعد از 6 ماه دوباره آمدیم به وبلاگ خودمون .
از قدیم گفتن هیچ جا خونه خود آدم نمیشه .

یه مطلبی درباره ور}ن های جدید نرم افزار باید عرض کنم که همیشه سعی کنید آخرین  نسخه هر نرم افزار رو اگر رایگان باشه از سایت خودش داونلود کنید .اگر هم رایگان نبود آخرین اطلاعات در مورد ورژن نرم افزار رو از سایت نرم افزار ببینید و فریب سایت های دیگه رو نخورید .

مثلا سایت رسمی موزیلا آخرین ورژن فایرفاکس رو 4 اعلام کرده و در اولین صفحه سایتش همین ورژن رو برای داونلود قرار داده . در حالی که اگه در اینترنت جستجو کنید تا فایرفاکس 7 نیز یا 8 نیز مشاهده خواهید کرد .

تا تاریخ این پست آخرین ورژن نرم افزار موزیلا فایرفاکس همینی هست که می بینید .

داونلود