امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


Laptop Google CR48 with Chrome Os
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ

سلام .

با پیشرفت دنیای تکنولوژی گوگل هم با رونمایی از لپ تاپ جدید ( نوت بوک) و سیستم عامل جدیدش در بین رقبای خود خودی نشان داد.

سیستم عامل جدید گوگل به نام Chrome Os در راه است .
لپ تاپ جدید گوگل هم که Cr48 نام دارد با این سیستم عامل جدید رونمایی خواهد شد.

مشخصات خاصی از این نت بوک در دسترس نیست و تنها توضیحات اندکی منتشر شده است . این نت بوک 3G می باشد یعنی از سیم کارت پشتیبانی می کند. به گفته گوگل این سیستم عامل در 10 ثانیه بوت می شود.دارای امکانات زیادی مطمئنا نمی باشد. گردش در اینترنت و گوش دادن آهنگ و بلوتوث و وای فای رو شامل می شود.

The Cr-48 is the test notebook we designed for the Pilot program. It's the first of its kind.

It's ready when you are, booting in about 10 seconds and resuming from sleep instantly. There’s built-in Wi-Fi and 3G, so you can stay connected everywhere, and a webcam for video chat. The vibrant 12-inch LCD display, full-size keyboard and oversized touchpad let you enjoy the web comfortably. And at just 3.8 pounds with over eight hours of active usage and a week of standby time, it’s easy to take along for the ride.

منبع: http://www.google.com/chromeos/pilot-program-cr48.html