امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


مرورگر IE 9 و پشتیبانی از HTML5
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ

روز به روز تکنولوژی به سمت راحت تر کردن کارها پیش می رود. این کارها طراحی صفحات وب را نیز شامل می شود .

امروزه طراحی سایت بسیار راحت تر از گذشته شده است و زبان های جدیدی نیز اضافه شده اند . در ثانی چهره سایت ها هم بهتر و شکیل تر گشته اند . برای نمونه با روی کار آمدن HTML5 به راستی صفحات وب متحول گشته اند .

IE9 که بسیار زیباتر از گذشته در اختیار دوستان قرار گرفته توانایی پشتیبانی از HTML5 را دارد . چند سایت که مایکروسافت آنها را معرفی و تبلیغ کرده تا ارزش HTML5  دیده شود را معرفی می کنم .:

http://www.visitnmc.com/

http://www.nevermindthebullets.com/createNemesis.html

http://wonderwall.msn.com/movies/international-imports-11661.gallery?photoId=47903#wallState=0__%2Fmovies%2Finternational-imports-11661.gallery%3FphotoId%3D47907

در این صفحه هم می توانید تور HTML5 را مشاهده کنید.

موفق باشید.