امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


داونلود نرم افزار FotoSketcher
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:٤٠ ‎ق.ظ

گاهی وقتا لازم که تو وبلاگ برنامه خارج از محتوای اینترنت هم قرار بدیم .

همانطور که در عکس مشاهده می کنید این برنامه قادره به راحتی تصویر شما رو سیاه و سفید کنه و تغییراتی روی عکس اعمال کنه که من نیز داونلود کرم و تستی زدیم و بد نبود.

داونلود برنامه با حجم 2.48 مگابایت

The application is designed by David THOIRON. FotoSketcher is a tool that allows you to convert an image into grey scale sketches or drawings. Simple and easy to use, the application has been awarded from various popular places. It provides you different style of pencil and various tools to give your image fresh looks.