امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


ٍداونلود نرم افزار Safe House
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ

دوستان عزیزم . امروز برنامه Safe House رو براتون توضیح می دم که امیدوارم بعد از دانلود بدردتون بخوره .

این نرم افزار یک درایو مجازی روی سیستم شما ایجاد می کنه که شما روی اون درایو پسورد ایجاد می کنید . هر زمانی که شما پسورد را در برنامه وارد کردید می تونید به درایو مجازی تون دسترسی پیدا کنید.

یکی دیگر از مزایای این نرم افزار این است که در دو حالت می توانید اطلاعات حساس را وارد این نرم افزار کنید . در یک حالت شما می توانید با دراگ و دروپ گزینه Source Move  را انتخاب کنید که در این حالت فایل بعد از انتقال از روی مکان قبلی کاملا پاک شده و حتی با نرم افزار های ریکاوری هم بازگردانی نخواهد شد.

لینک داونلود
لینک فیلم آموزشی از یوتیوب