امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


اوپرا 11.1
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:٤۱ ‎ق.ظ

 

 

Opera 11.1

امروز مرورگر اوپرا 11.1 رو به شما معرفی و پیشنهاد داونلود میکنیم.

این مرورگر  بنا به ادعای خودش بهترین مرورگر سال محسوب میشه . واقعا نیز همینطوره . بعد از داونلود سریع و نصب آسان برنامه متوجه کارایی بسیار بالای این نرم افزار خواهید شد. سرعت لود صفحاتش بنا به دلایلی که در زیر نیز عنوان خواهیم کرد بسیار بالاست.

Extension های جدیدی مانند ترجمه صفحات وب گوگل و و کتاب خوانها و غیره به مرورگر افزوده شده. دارای Panel مجزا  و کاربردی است.

TURBO : تکنولوژی توربو به این مرورگر اضافه شده است که کارش فشرده سازی تصاویر تا 80% می شود که باعث لود سریع صفحات می شود. این تکنولوژی برای اولین بار در این مرورگر بکار برده شده است. با فعال کردن این گزینه سرعت لود صفحات افزایش پیدا می کند ولی کیفیت تصاویر موجود در سایت پایین می آید . به راحتی با یک کلیک این حالت خاموش و یا روشن می شود.

این مرورگر را می توانید از این قسمت داونلود کنید.