امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


Internet Cleaner
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ

 

نرم افزار اینترنت کلینر : شما با استفاده از این نرم افزار می توانید رد پای خود را که از اینترنت استفاده نموده اید از کامپیوتر پاکسازی کنید . پاکسازی رد پای خود در کامپیوتر نه تنها از لحاظ امنیتی حائظ اهمیت است بلکه از طرفی این فایل های اضافی بار اضافی بر روی سیستم شما ایجاد می کنند که رفته رفته سرعت سیستم شما را کاهش داده و باعث پایان عمر ویندوز شما خواهند شد . پس استفاده از این نرم افزار برای همگان ضروری است .

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار هایی بود که من استفاده کرده ام . هم سرعت بالایی دارد و هم اینکه قسمت های اساسی را حذف می نماید .