امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


quick removal usb
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٤:٢٧ ‎ب.ظ

 

همانطور که می دانید زمانی که می خواهید درایور های USB را از دستگاه کامپیوتر جدا کنید حتما باید در ویندوز آن را خاموش کرده و بعد جدا کنید .

خیلی اتفاق افتاده که وقتی فلش درایو یکباره از سیستم جدا شده یا نیم سوز شده و یا اینکه تمام اطلاعات آن از دست رفته است. دقت کنید که زمانی که این درایور در اتصال با کامپیوتر شماست یک جریان برق ضعیفی در آن در جریان است . بعضی از اینها  چراغ هایی دارند که معلوم می کند که به سیستم متصل شده اند و در حال استفاده اند .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نرم افزار های زیادی برای جداسازی راحت درایو های USB وجود دارد ولی من این دو تا را به شما پیشنهاد می کنم و مطمئن باشید از بقیه بهترند .

دو نرم افزار کم حجم و رایگان به شما معرفی می کنم که خیلی کاربرد راحت و سریع دارند.  حجمشان هم بسیار پایین و کارکردشان بسیار سریع است .

DOWNLOAD   36KB

        DOWNLOAD 

_________________________________________________

این نرم افزار که معرفی می کنم و برای داونلود قرار می دهم کمی از نرم افزار قبلی سنگین تره ولی امکانات بیشتری داره .عکس هایی از این نرم افزار رو قرار می دهم و لینک داونلود رو هم قرار می دهم .

کار با این نرم افزار ساده است و نیازی به توضیح نداره .

اگر شما از دوربین و یا هارد اکسترنال و یا درایور های متعددی استفاده می کنید می توانید به هر کدام از این درایور ها آیکون خاصی و نام خاصی اختصاص دهید .

با تمام ویندوز ها هم سازگاری داره .
خلاصه امکانات زیادی مثل تست سرعت درایورتون داره .

لینک دانلود مستقیم از فضای خودم (بعد از ورود روی دریافت کلیک کنید)