امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


پاسخ به نظرات
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:۱۱ ‎ق.ظ

با سلامی گرم خدمت دوستان همراه وبلاگ که نسبت به سال های قبل هم تعداد دوستدارانمان افزایش یافته و هم تعداد بدخواهانمان .امیدوارم که همیشه حال هر دو قشر خوب باشه .

من همیشه سعی می کنم وبلاگم رو با مطالب زیبا و کاربردی مزین کنم و امروز هم دست پر آمده بودم که وقتی قسمت نظرات وبلاگ را مطالعه کردم و نظرات دوستان را مشاهده کردم کمی از روحیه افتادم و نوشتن مطلب را به روز بعد موکول کردم .

دوستان خوب و همیشه همراه ، نظرات شما نشانه علاقه شما به علم و تکنولوژی است و نشانه توجه شما به مطالب و وبلاگ می باشد و باعث دلگرمی نویسندگان وبلاگ.نه تنها وبلگ من و بلکه تمامی وبلاگ نویسان هدفشان ارائه خدمات به صورت رایگان می باشد.چندین و چند سایت را هدایت کرده ایم و اکنون به جای نوشتن مطلب در سایت و طراحی سایت روی به وبلاگ نویسی آورده ایم و هدفمان فقط ارئه مقالات به صورت رایگان می باشد.چندین بار از سایت های مختلف پیام هایی مبنی بر ارائه تبلیغات برایمان شده است که هیچ کدام را قبول نکردیم.هیچ تبلیغی از ما در وبلاگ وجود ندارد. هدف تنها و تنها ارائه مقالات آموزشی است .

امروز بخش نظرات خصوصی وبلاگ را مشاهده می کردم که با اینچنین متنی در نظرات روبرو شدم :( خیلی انی لعنت به پدر و مادرت .) تعجب به نظر شما با دیدن چنین نظر سازنده ای مدیر وبلاگ قادر به نوشتن مطلب خواهد بود .بعد از جستجوی IP متوجه شدم کاربر از ملایر و یا از توابع ملایر می باشد . به نتیجه Whois توجه کنید .

address: 2 No ,2 Floor , Oghaf Building , Fakhrieh St ,Malayer , Iran

هدف من عرض گله نمی باشد.هدف من این است که چرا دوستان استفاده کننده از مطالب وبلاگ نباید نظرات خود را در وبلاگ بنویسند که ما با چنین نظراتی روبرو شویم .
انشالله که خدا به من روحیه نوشتن مطلب و به شما حوصله خواندن آن را عطا کند.

موفق باشید.