امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


فرهنگ درخواست پول در سایت wikipedia
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ

چند مدتی بود وقتی برای یافتن جوابی به سایت ویکی پدیا مراجعه می کردم جمله ای رو که به عنوان تبلیغات و یا میشود گفت به عنوان تیتری که دائم در حال روشن و خاموش بود بی اعتنا بودم و از کنار این درخواست به راحتی می گذشتم.جمله این بود (درخواست فوری از سوی بنیانگذار ویکی پدیا جیمی ویلز )

اما امروز تصمیم گرفتم این درخواست رو مطالعه کنم .

جالب بود وقتی دیدم که مدیر ویکی پدیا ، این سایت بزرگ که امروز به یک منبع موثق تبدیل گشته است و خیلی ها بیشتر از چشمشان به آن سایت اعتماد دارند ، درخواست خود را چگونه بیان می کند. آن وقت ما با این سایت های در پی تی امان ١٠٠ نوع تبلیغات در جابجای سایت و یا وبلاگمان درج می کنیم تا چندرقاضی که اصلا لازم هم نداریم در بیاوریم.
ما برای تحقق علم و بشریت واقعا چه کردیم ؟ قبول می کنم که در ایران هر چه قدر هم درآمد بالا داشته باشید باز هم کم است و به قولی ١٠٠٠ تومن هم ١٠٠٠ تومن است .ولی تلاش برای علم و بالا بردن سطح علمی و تلاش برای بشریت نباید با مادیات ادغام شود. ١٠ سال دیگر برای سلام دادن هم درخواست پول خواهیم کرد.

من درخواست جیمی ویلز رو در ادامه متن برای شما قرار داده ام .

حتما بخونید .

 


درخواستی از سوی مؤسس ویکی‌پدیا جیمی ویلز.