امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


DropBox
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:٥٢ ‎ق.ظ

DropBox چیست ؟

سرویسی است که برپایه وب2 استوار است و از تکنولوژی ابری استفاده می کند .
خب مطمئنا با تکنولوژی ابری آشنایی کامل دارید.اگر نه حتما این موضوع را در وبلاگ ما یا در اینترنت جستجو کنید .
بگذریم.
dropbox مکانی یا فولدری را بر روی سرور در اینترنت برای شما ایجاد می کند که می توانید فایل هایتان را مستقیما در آن ذخیره کنید .
برای این کار ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و نرم افزاری را داونلود و نصب نمائید .حال می توانید به فولدر خودتان دسترسی داشته باشید .
 مزایا : مزایای این سرویس این است که از هر کجا که این نرم افزار را نصب کنید می توانید به فایل هایتان دسترسی داشته باشید و حتی این فولدر را با دوستانتان به اشتراک نیز بگذارید. سایت های اینچنینی که فضای زیادی را برای شما اختصاص می دهند مکان خوبی برای ذخیره اطلاعات کاری یا شخصی خود است. کم کم ذخیره سازی به سمت اینترنت و فضای مجازی کشیده می شود و مطمئنا چند سال بعد اکثر محیط های کاری به جز سازمان های نظامی ، مطالب خود را در اینترنت و در روی سرورهای مجازی ذخیره سازی خواهند کرد.
البته لازم به ذکر است که بدون نصب نرم افزار هم می توانید به فولدر اختصاص داده شده دسترسی داشته باشید اما با نصب نرم افزار کار برای شما خیلی راحت خواهد شد و شما به راحتی و با سرعت بسیار بسیار بالا می توانید به فولدر دسترسی داشته باشید و فایل هایتان را کپی و پست یا از خاصیا دراگ و دروپ استفاده کنید .

جهت استفاده به این سایت مراجعه و از این سرویس استفاده کنید .
/www.dropbox.com

اگر دوستانتان را به این سرویس دعوت کنید از فضای بیشتری برخوردار خواهید شد.

اگر مشکلی بود اطلاع بدهید .