امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


Google Desktop
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۳:٠٤ ‎ب.ظ

گوگل دسکتاپ چیست ؟ نگران نباشید این یک سرور مجازی یا یک ویندوز مجازی نیست .!

گوگل دسکتاپ نرم افزاری است که گدجت های مختلف را در خود اجرا می کند و شما اگر از کاربران همیشگی اینترنت هستید بسیار به دردتان خواهد خورد.
این نرم افزار دارای RSS Reader و انواع خبرخوان های مختلف و بسیای امکانات مانند نمایش جیمیل در دسکتاپ و اطلاع از وجود ایمل جدید در اینباکس شما.یک سرچر قدرتمند که هم قادر است کامپیوتر شما و هم اینترنت را جستجو کند.ساعت ‎، تقویم ، دفترچه یادداشت و بسیاری دیگر .

جالب اینکه این نرم افزار در ویندوز XP هم قابل اجراست .در ویستا و 7 هم که باز کار می کنه .جهت داونلود بر روی آیکون گوگل دسکتاپ کلیک کنید و بعد Install Google Desktop را کلیک کنید .