امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


خداحافظ ورژن قدیمی
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۱٠:٢٦ ‎ق.ظ

سلام .
حتما شما از جمله افرادی هستید که همیش آپدیت و بروز هستید یعنی تا یک تکنولوژی یا نرم افزار یا سیستم عامل جدید میاد ، دیگه از ورژن های قدیمی استفاده نمی کنید . آفرین بر شما . پس شما مجبور نیستید این مقاله رو بخونید.
این مقاله برای افرادی نوشته شده است که هنوز از نرم افزار ها و سیستم عامل های قدیمی استفاده می کنند.
امروز قصد دارم به شما بگویم که دیگر زمان استفاده از ورژن های قدیمی نرم افزار بویژه نرم افزار هایی که در وب یا اینترنت کاربرد دارند به مانند اینترنت اکسپلار .
تولید روز افزون ویروس های کامپیوتری و افزایش هکر های داخلی و خارجی و تولید برنامه های هک و شل های مخصوص نرم افزار های قدیمی و ساپورت نکردن بسیاری از شرکت های امنیتی از نرم افزار های قدیمی همه و همه باعث می شوند که شما نرم افزار های قدیمی را کنار گذاشته و به سمت نرم افزار های جدید بروید.شما با استفاده از نرم افزار های قدیمی به راحتی در معرض حمله ویروس ها و هکر ها قرار می گیرید .پس هر چه سریعتر روی به استفاده از نرم افزار های جدید بیاورید.

حتما یکی از این مرورگر ها را داونلود و مورد استفاده قرار دهید .
من به ترتیب سلیقه خودم مرتب کردم . یعنی من با این اولویت به شما پیشنهاد می کنم .