امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


ایمیل فارسی
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٢:٢٩ ‎ب.ظ

با سلام .

چندمدتی است که در اینترنت شاهد کلماتی مانند ایمیل فارسی هستیم .ایمیل فارسی تفاوت چندانی از لحاظ فنی با یک ایمیل یاهو ندارد و تنها تفاوت مابین اینها تفاوت در زبان سایت ارائه دهنده می باشد. یعنی محیط ارائه ایمیل فارسی کاملا فارسی بوده و تمام منو ها و نوشته های داخل سایت به فارسی می باشند .البته لازم به ذکر است که فضای ارائه شده توسط ایمیل های فارسی اندک می باشد ولی از لحاظ کاربردی در سطح خوبی قرار دارند.

به چند دلیل است که ایمیل فارسی در بین ما ایرانیان حائظ اهمیت می باشد.

1-یکی از این دلائل سطح پایین دانش اینترنت در میان افراد مسن می باشد که با ایمیل فارسی راحت ترند و می توانند به سادگی با سایت ارائه دهنده محیط ایمیل فارسی کار کنند و احتیاجات خویش را برآورده سازند.
2- یکی از دلائل این است که استفاده از ایمیل فارسی کلاس خاصی دارد و ایرانی بودن شخص را اثبات می کند .طرفداری از فرهنگ ایرانی
3- یکی از دلائل امنیت خاص ایمیل است . اگر چه نمی شود گفت که امنیت ایمیل های فارسی به اندازه امنیت گوگل و یاهو خواهند بود اما لازم به ذکر است که اکثر هکر ها برنامه هایی برای هک ایمیل های کاربران یاهو و ایمیل می نویسند .
4- سرعت بالا یکی دیگر از مزایای ایمیل های فارسی در ایران است. به دلیل اینکه این سایت ها ترافیک بالایی ندارند سرعت لود این سایت ها بالا می باشد .

خب با بررسی این موارد به این نتیجه می رسیم که اگرچه ایمیل های فارسی در برابر ایمیل های با سابقه ای مانند یاهو یا جیمیل یا ا او ال و یا مایکروسافت ضعیف است اما به خاطر بها دادن به برنامه نویسان و زحمت کشان ایرانی باید حمایت شوند. گذشته از حمایت از ایمیل های فارسی به جهت تجربه جدید باید حتما یک نمونه از این ایمیل ها را بسازید و تجربه کار با این ایمیل ها را نیز داشته باشید.

یک نمونه از امیل فارسی را مشاهده می کنید.

http://mailfa.com

با جستجوی کلمه ایمیل فارسی در گوگل به نتایج بیشتری دست خواهید یافت.