امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


Online Password Manager
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:۳٩ ‎ق.ظ

 

سلام .

شاید اگر کم کم به یک کاربر حرفه ای تبدیل می شوید و شاید هم یک کاربر حرفه ای هستید مطمئنا به خاطر سپاری پسوردهای زیاد وبلاگ ها و ایمیل ها و سایر سایت هایی که ثبت نام کرده اید اذیتتان می کند .

مطمئنا حفظ کردن تمام پسورهایی که با آنها سروکار دارید سخت است . پس ناچارید از پسورد یکسان استفاده کنید که در این صورت هم با هک شدن یک پسورد تمامی پسورد های دیگرتان در معرض خطر می باشد.

مجبورید از پسورد های متفاوت استفاده کنید و تمام آنها را در گوشه از کامپیوترتان در جداول excell یا word ذخیره کنید . در این حالت هم شما نمی توانید در همه جا از به این لیست دسترسی داشته باشید و مجبورید این لیست را با خود به همراه فلش همواره همراه داشته باشید.

ولی امروزه با کمی اعتماد به اینترنت این مشکل حل شده است .

امروز سایتی را به شما معرفی می کنم که می توانید نام تمام سایت های مورد علاقه را با پسوردهای آن در آن سایت وارد کنید و همیشه این لیست در اینترنت در کنار شما خواهد بود.

http://www.mysafebox.com سایت معرفی شده می باشد.

اینگونه سایت ها به مدیریت آنلاین پسورد معروفند .من فقط یک نمونه به شما معرفی می کنم .

ابتدا به سایت مورد نظر رفته و ثبت نام کنید و بعد از ورود سایت های مورد علاقه را وارد و یوزر و پسورد را نیز وارد کنید.
همانطور که گفتم سایت های مختلفی برای این کار وجود دارد اما سعی کنید از سایتی معتبر استفاده کنید .

به این سایت توجه کنید : http://mitto.com/  این سایت دارای تاییده های معتبر می باشد که خیال شما را از بابت اعتماد به سایت راحت می کند.

تنها نشان دادن راه هدف ماست .موفق باشید