امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


CMS ( مدیریت محتوای دینامیک)
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ۸:٢٦ ‎ق.ظ

دوستانی که علاقه به سیستم های مدیریت محتوای فارسی دارند .

 

سیستم های مدیریت محتوا سیستم هایی است که اغلب بر اساس زبان برنامه نویسی تحت وب php نوشته می شوند . این سیستم ها بر روی هاست شما نصب می شوند و شما بدون نیاز به دانش برنامه نویسی قادرید بهترین و بروز ترین سایت دینامیک را در اختیار داشته باشید و مدیریت کنید.این سیستم ها open surce  بوده و به جز نمونه های سفارشی همگی رایگان می باشند.

سیستم های مدیریت محتوا انواع گوناگون دارند که هر یک امکانات خاص خود را ارائه می دهد . تنوع در میان این بسته ها فراوان است و شما قادرید بهترین و مورد علاقه ترین سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنید .

گروهی به نام cmsmagazine انشتار ماهنامه های این بسته ها را بر عهده گرفته اند .

با تشکر از این گروه و برای دریافت رایگان مجلات الکترونیکی این گروه به این لینک رجوع کنید