امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


نسخه انگلیسی وبلاگ من
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ

شما می توانید نسخه انگلیسی وبلاگ من رو از لینک زیر مشاهده کنید.

نسخه انگلیسی وبلاگ من

 

اگر چه یک بار هم این مطلب رو در سایت خودم ذکر کردم ولی دوباره به جهت اینکه در آرشیو امسال هم ثبت بشه می گم.

شما می تونید برای ترجمه یک سایت خارجی به زبان فارسی از مترجم سایت گوگل استفاده کنید. بدین جهت کافی است به آدرس زیر بروید و آدرس سایت خارجی (به هر زبان که باشد) را به گوگل بدهید. حال زبان ها را انتخاب کنید .مثلا زبان سایت مورد نطر انگلیسی می باشد. شما اول زبان انگلیسی را انتخاب کرده و بعد در قسمت Translate into ، زبان فارسی (Persian) را انتخاب کنید..حال گزینه Translate را انتخاب کنید. حال سایت مورد نظر به زبان فارسی قابل رویت می باشد.

من در این وبلاگ پیر شدم .ناراحت اما نقطه نظری از شما ندیدم.(یعنی اینقدر سخته)