امنیت دنیای اینترنت و تکنولوژی
هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى.
اولین گام در امنیت اطلاعات :
عبارت‌های «امنیت شبکه» و «امنیت اطلاعات» اغلب به جای یگدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های جلوگیری از از دست رفتن داده‌ها (DLP) بهره می برد. یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.

rss

درباره ما
إنَّ لِکُلِّ شَیءٍ زکاةً، وزکاةُ العِلمِ أن یُعَلِّمَهُ أهلَهُ . هر چیزى زکاتى دارد و زکات دانش این است که آن را به اهلش بیاموزى . امام صادق علیه‏السلام
آمار و امكانات
تعداد بازدیدها :
افراد آنلاین :
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported License.
[html] [/html]

Powered by WebGozar


IPAD محصول انقلابی و جدید اپل
ارسال شده توسط امین مقسومی در ساعت ٥:۱٤ ‎ب.ظ

این بار اپل محصولی جدید  به نام IPAD ساخته است که به گفته مدیرعامل اپل (استیو جابز ) این محصول، دستگاهی بین موبایل و لپ تاپ است .

اندازه :

زه‌ترین محصول امپراتوری بزرگ اپل Tablet PC لمسی یا به قول جابز دستگاهی مابین موبایل و لپ‌‌تاپ است. Ipad نام این محصول جدید ۷/۹ اینچی است که در نگاه اول می‌تواند یک کتابخوان الکترونیکی، یک پخش‌کننده فیلم و موسیقی، مرورگر صفحات وب یا یک دستگاه بازی‌های کامپیوتری باشد. به گفته استیو جابز، محصول جدید اپل چیزی مابین لپ‌تاپ‌ها و تلفن‌های همراه است؛ اما آنچه محصول جدید را از لپ‌تاپ‌ها متمایز می‌کند، نداشتن صفحه کلید و آنچه آن را موبایل‌ متمایز می‌کند، صفحه نمایش بزرگ آن است.
با این حال، IPAD به دلیل ساختارهای نرم‌افزاری شباهت بیشتری به یک آیفون توسعه یافته دارد تا لپ‌تاپ‌های خلاصه شده. بخش عمده عملکردهای این دستگاه جدید شباهت‌های زیادی به تلفن همراه اپل دارد که صفحه نمایش آن تا میزان زیادی گسترش پیدا کرده و خصوصا امکان خواندن کتاب‌های الکترونیکی و ورق زدن کتاب‌ها به صورت لمسی را برای کاربر فراهم می‌کند.

برای دیدن عکسها و توضیحات کامل این دستگاه به ادامه متن رجوع کنید.


Apple iPad hands-on